Vishay CMF5516R000BHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 16ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
データシート & ドキュメント
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 16.7ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 15ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1879645-0
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 15.4ohm, 350V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 14.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 16Ohms ±50ppm/C
RES 16 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
CMF-55 16 .1% T-2 EK e3
9.53K OHM 1% 1/2W