Vishay CMF5516R700BHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 16.7ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ5年前
New Yorker Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 18.2Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 16.2ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 16.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B16R2CC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 16.2 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 15.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 16.7Ohms ±50ppm/C
RES 16.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
CMF-55 16.7 .1% T-2 EB e3
16.7¦¸ ¡À0.1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 6.1mm