Vishay BFC233860153
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet16ページ2年前
Newark
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
代替部品
Price @ 1000
Stock
94,926
Authorized Distributors
6
Capacitance
15 nF
15 nF
15 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
1 kV
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Termination
Height - Seated (Max)
11.9888 mm
11.9888 mm
11.9888 mm
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I215000M1M