Vishay 109D107X9010F2
Cap Tant Wet 100uF 10V 10% (7.52 X 17.86mm) Axial 3 Ohm 125°C Plastic Tray
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ4年前
_legacy Avnet
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
CAPACITOR, TANTALUM, NON SOLID, POLARIZED, 60V, 100uF, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL
CAPACITOR;TANTALUM;WET;CAP 100 UF;TOL 10%;VOL-RTG 15VDC;CASE SIZE C
Yageo GroupT140D107K035AS
Cap Tant Solid 100uF 35V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial 0.5 Ohm 125C Bulk
100UF THT SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 20 VDC +/-10%, 150D SERIES
Yageo GroupT110C107K010AS
Cap Tant Solid 100uF 10V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial 1 Ohm 125C Bulk
Yageo GroupT110D107K020AS
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
説明
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (wet), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount