United Chemi-Con EMVE630ADA100MF55G
Aluminum Electrolytic Capacitor 10UF 63V 20%, SMD, Full Reel
Obsolete
IHS
Datasheet2ページ10年前
Datasheet2ページ11年前
Electro Sonic
Future Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
関連部品
United Chemi-ConEMVE500ADA100MF55G
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20%( 6.3 X 5.2mm) SMD 32mA 1000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-1HA100WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-HA1H100P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 50V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HA1J100P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 63V 10muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 50V 10muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVA630ADA100MF55G
Cap Aluminum Lytic 10uF 63V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 32mA 2000h 85°C Cardboard T/R
説明
Cap Aluminum Lytic 10uF 63V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 32mA 1000h 105°C Cardboard T/R
MVE Series 63 V 10 uF Ø6.3 x 5.5mm ±20% 85°C SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
10uF 63V 32mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2626