United Chemi-Con EMVE500ADA100MF55G
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20%( 6.3 X 5.2mm) SMD 32mA 1000h 105C Automotive T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ10年前
Datasheet2ページ11年前
Future Electronics
Electro Sonic
Newark
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-92.35%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
United Chemi-ConEMVE630ADA100MF55G
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 10UF 63V 20%, SMD, FULL REEL
United Chemi-ConEMVE350ADA100ME55G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 10UF 35V; 35V 20%, SMD; Case / Package:Radial Can
PanasonicEEE-HA1J100P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 63V 10muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVA630ADA100MF55G
Cap Aluminum Lytic 10uF 63V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 32mA 2000h 85°C Cardboard T/R
PanasonicEEE-HA1V100R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1HA100WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
説明
MVE Series 10 uF 50 V 105°C 6.3 x 5.2 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD / 10 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
10uF 50V 32mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2626
Capacitor Alum Elec 10Uf 50V 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:10Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:Alchip Mve Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con EMVE500ADA100MF55G