Texas Instruments SN65MLVD047D
Multipoint-LVDS quad differential line driver 16-SOIC -40 to 85
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Datasheet22ページ11年前
Official datasheet0ページ0年前
Datasheet21ページ14年前
Technical Drawing2ページ14年前
iiiC
Verical
Mouser
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.12%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
Authorized Distributors
4
Interface
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
Min Supply Voltage
3 V
3 V
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
Case/Package
SOIC
SOIC
Max Supply Current
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 days ago)
関連部品
Texas InstrumentsDS91M047TMA/NOPB
IC LINE DRVR QUAD MLVDS 16-SOIC / LVDS Driver 250Mbps 0.65V 16-Pin SOIC Tube
Texas InstrumentsDS91M125TMA/NOPB
IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 16SOIC / LVDS Repeater 250Mbps 0.65V 16-Pin SOIC Tube
Texas InstrumentsDS91M124TMA/NOPB
125-MHz 1:4 M-LVDS repeater with LVCMOS input 16-SOIC -40 to 85
Analog DevicesADN4697EBRZ
3.3 V, 200 Mbps, Full-Duplex, High Speed M-LVDS Transceiver with Type 2 Receiver
Analog DevicesADN4693EBRZ-RL7
3.3 V, 200 Mbps, Full-Duplex, High Speed M-LVDS Transceiver with Type 1 Receiver
説明
EAR99 65MLVD047 Tube LVDS Multipoint interface driver 3.3V 0.00001A 155.100241mg 200Mbps
70mA 0 4 3V 2.4ns 3.6V LVTTL 200Mbps SOIC-16 9.9mm*3.91mm*1.58mm
LVDS Driver 200Mbps 0.65V Automotive 16-Pin SOIC Tube