Texas Instruments LMK61E2-100M00SIAT
100-MHz, ±50 ppm, LVPECL ultra-low jitter standard differential oscillator 6-QFM -40 to 85
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Technical Drawing2ページ9年前
Official datasheet0ページ0年前
Technical Drawing4ページ10年前
Datasheet5ページ10年前
element14 APAC
SHENGYU ELECTRONICS
在庫履歴
3か月間の傾向:
+12.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Pins
6
Logic Function
Frequency
100 MHz
100 MHz
Interface
Memory Size
Min Supply Voltage
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
説明
Surface Mount 6-SMD Module Active EAR99 programmable oscillator 7mm 100MHz 162mA 3 (168Hours)
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
LVPECL Output Clock Oscillator, 100MHz Max, 100MHz Nom
Oscillator, Low Jitter, 100Mhz, Smd-6
100MHz QFM-6 Timers / Clock Oscillators ROHS
LMK61E2-100M ULTRA-LOW JITTER ST
SILIC OSC XO 100.0000MHZ LVPECL