Texas Instruments LM3S5951-IQC80-C5
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 256KB Flash 1.2V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
Technical Drawing2ページ27年前
Augswan
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Max Frequency
80 MHz
80 MHz
80 MHz
Memory Size
256 kB
256 kB
Min Supply Voltage
1.08 V
1.08 V
1.08 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
関連部品
Texas InstrumentsLM3S1B21-IQC80-C5
Texas InstrumentsLM3S9997-IQC80-C5
Texas InstrumentsLM3S5P31-IQC80-C3
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 64KB Flash 1.3V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
MicrochipATSAM3U4CA-AU
MICROCONTROLLER MCU, 32 BIT, CORTEX-M3, 96MHZ, LQFP-100, Product Range: SAM32 Family SAM 3U Series M
MicrochipATSAM3S4CA-AU
MCU 32-bit ATSAM ARM Cortex M3 RISC 256KB Flash 1.8V/3.3V 100-Pin LQFP
MicrochipATSAM3A4CA-AU
MCU 32-bit ARM Cortex M3 RISC 256KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
説明
Contains Lead ROHS3Compliant GULL WING QUAD Microcontroller -40C~85C TA 80MHz 1.6mm 64K x 8