Texas Instruments LM3S2965-IQC50-A2
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 256KB Flash 2.5V/3V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Technical Drawing4ページ11年前
Official datasheet0ページ0年前
Datasheet762ページ11年前
Datasheet762ページ11年前
Technical Drawing2ページ27年前
Arrow Electronics
Farnell
Newark
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.20%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
Authorized Distributors
2
Max Frequency
50 MHz
50 MHz
50 MHz
Number of I/Os
56
Memory Size
256 kB
256 kB
Min Supply Voltage
2.25 V
3 V
3 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
Texas InstrumentsLM3S1968-IQC50-A2
Texas InstrumentsLM3S6965-IQC50-A2
説明