TE Connectivity CRGH2512J39K
Res Thick Film 2512 39K Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ7年前
Master Electronics
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-29.92%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
Yageo GroupRC2512JK-0739KL
Res Thick Film 2512 39K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRGH2512J39K
TE Connectivity352239KJT
Res Thick Film 2512 39K Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512JK-0736KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 36kOhm 5% Emboss T/R
PanasonicERJ-1TYJ393U
Res Thick Film 2512 39K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 39000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
説明
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 39000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 39 Kohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric] |Neohm Te Connectivity CRGH2512J39K
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 39K 2W
RESISTOR, CRGH SERIES, 2512 CASE, 39KOHMS +/-5% 2W +/-200PPM/DEGC
RES, 39K, 5%, 2W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style:2512 [6432 Metric]; Resistance:39kohm; Product Range:CRG Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thick Film; Po; Available until stocks are exhausted
CRGH2512 5% 39K 2W Resistance Value: 39K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 39K Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J39K | Internal Number: 1-1879502-2 | TE Connectivity | NEOHM