TDK VLF3012AT-150MR41
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 620mOhm DCR Blister T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ23年前
JRH Electronics
DigiKey
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%