TDK VLCF4028T-150MR88-2
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.05A 170mOhm DCR 1515 Blister T/R
データシート & ドキュメント
TME
Newark
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.34%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
Introduction Date2006-07-21
関連部品
TAIYO YUDENNRS5024T150MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.204Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.11A 0.19Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.192Ohm DCR 1818 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1A 0.264Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 1.1A 0.095Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 350mOhm DCR 2020 Blister T/R
説明
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
INDUCTOR, 15UH, 0.88A, 20%, SMD; Product Range:TDK - VLCF Series; Inductance:15µ
INDUCTOR, 15UH, 0.88A, 20%, SMD; Inductance: 15µH; RMS Current (Irms): 1.05A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 880mA; Product Range: VLCF Series; Power Inductor Case: 4mm x 4mm x 2.8mm; DC Resistance