TDK VLCF4020T-3R3N1R5
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 1.94A 78mOhm DCR 1515 Blister T/R
データシート & ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5ページ7年前
TDK
Newark
_legacy Avnet
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-29.38%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.95A 0.065Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.31A 83mOhm DCR 2020 Blister T/R