TDK VLCF4024T-3R3N1R6-2
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 1.96A 0.068Ohm DCR 1515 T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ7年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+56.67%
Introduction Date2013-07-17
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.95A 0.065Ohm DCR T/R