TDK SLF12565T-152MR37-H
General Purpose Inductor, 1500uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2018-10-01
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 1KHz Ferrite 480mA 2.076Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 1KHz Ferrite 260mA 4.08Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 1KHz Ferrite 260mA 4.08Ohm DCR Automotive Blister T/R
TAIYO YUDENNS12555T152MN
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 20% 100KHz 0.44A 2.076Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 15% 1KHz 100Q-Factor Ferrite 180mA 5.2Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik7447709152
POWER-CHOKE WE-PD | FIXED IND 1.5MH 650MA 2.3 OHM
説明
FIXED IND 1.5MH 400MA 3.36OHM SM / 1.5 mH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 400 mA 3.36Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5MH 400MA 3.36OHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1500μH, L x W x T :
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.37A, 1500 H, 3.36/Tape And Reel |Tdk SLF12565T-152MR37-H
1.5mH 卤20% 370mA SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 1.5mH