TDK SLF10145T-152MR22-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 1KHz Ferrite 260mA 4.08Ohm DCR Blister T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ6年前
IHS
Newark
Future Electronics
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
-70.19%
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
TAIYO YUDENNS10145T152MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 20% 100KHz 0.27A 4.44Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 15% 1KHz 100Q-Factor Ferrite 180mA 5.2Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T152MNV
Ind Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 100KHz Ferrite 270mA Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 1KHz Ferrite 480mA 2.076Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 20% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.12A 4.2Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1500uH, 20%, 1 Element, SMD, 2618
説明
General Purpose Inductor, 1500uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
SLF Series 10.1 x 10.1 mm 1500 uH ±20 % Tol. 0.22 A Shielded SMT Power Inductor
10.1Mm X 10.1Mm X 4.5Mm, -40 To +105 Degc, 0.22A, 1500 H, 4080M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF10145T-152MR22-PF
INDUCTOR, POWER LINE, 1500UH, 0.22A; Inductance: 1.5mH; Inductance Tolerance: ± 20%; DC Current Rating: 220mA; DC Current Max: 220mA; Inductor Type: Power; Package / Case: 10145; Resistance: 3.4ohm