TDK NLFV32T-6R8M-EF
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet6ページ7年前
IHS
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.73%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor 300mA 140mOhm DCR 1812 T/R
WOUND FERRITE INDUCTOR General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008