TDK NLCV25T-6R8M-EF
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 275mA 1.3Ohm DCR 1008 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ7年前
Farnell
3か月間の傾向:
-4.62%