TDK NLFV25T-101K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 40mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet6ページ7年前
TME
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.33%