TDK NLCV32T-6R8M-PFR
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz 15Q-Factor Ferrite 700mA 348mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ8年前
TDK
_legacy Avnet
JRH Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-33.74%