TDK NLCV32T-6R8M-EFRD
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 6.8uH ±20% 7.96MHz 15 Q-Factor Ferrite 700mA T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ7年前
ODG (Origin Data Global)
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.34%