TDK NLCV25T-4R7M-EFR
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 4.7uH ±20% 7.96MHz 10 Q-Factor Ferrite 500mA T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
IHS
3か月間の傾向:
-0.08%