TDK MLZ1608N220LTD25
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ5年前
TDK
在庫履歴
3か月間の傾向:
-45.19%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
50,323
Authorized Distributors
3
Inductance
22 µH
22 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
190 mA
190 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
2.145 Ω
2.145 Ω
Q Factor
Test Frequency
2 MHz
2 MHz
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :
FIXED IND 22UH 190MA 1.65 OHM
190mA 22uH 卤20% 1.65惟 0603 Inductors (SMD) ROHS
190mA 22¦ÌH 1.65¦¸ ¡À20% 0603