TDK MLG1005SR11HTD25
Inductor, Aec-Q200, 110Nh, 700Mhz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005SR11HTD25
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ3年前
TDK
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.21%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
Stock
60,507
Authorized Distributors
6
Inductance
110 nH
110 nH
Tolerance
3 %
3 %
Current Rating
150 mA
150 mA
DC Resistance (DCR)
2.2 Ω
2.2 Ω
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-02
関連部品
General Purpose Inductor, 0.1uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.11uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Inductor RF Chip Unshielded Thick Film 0.1uH 3% 300MHz 8Q-Factor 0.08A 10Ohm DCR 0201 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Thick Film 0.12uH 3% 300MHz 8Q-Factor 0.08A 12Ohm DCR 0201 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
説明
General Purpose Inductor, 0.11uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
100MHz 700MHz 150mA 110nH 2.2¦¸ ¡À3% 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
MLG 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 110nH
FIXED IND 110NH 150MA 2.2OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=110nH, L x W x T :
150mA 110nH 卤3% 1.48惟 0402 Inductors (SMD) ROHS