TDK MLF1005GR68JT000
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.18%
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-02-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.65uH 5% 10MHz Ferrite 0.43A 0.52Ohm DCR 0603 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 Automotive
RF Choke Unshielded Wirewound 0.64uH 5.8KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.24A 1.4Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
説明
Inductor General Purpose Shielded Multi-Layer 0.68uH 5% 10MHz 30Q-Factor Ferrite 0.045A 0.55Ohm DCR 0402 T/R
1Mm X 0.5Mm X 0.5Mm, -55 To +125 Degc, 45Ma, 0.68 H, 550M/Tape And Reel |Tdk MLF1005GR68JT000
10MHz 150MHz 45mA 30@10MHz 680nH 550m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
FIXED IND 680NH 45MA 550MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.68μH, L x W x T :
45mA 680nH 卤5% 430m惟 0402 Inductors (SMD) ROHS