Murata LQW18CNR65J00D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.65uH 5% 10MHz Ferrite 0.43A 0.52Ohm DCR 0603 T/R
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet2ページ14年前
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+70.00%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
Introduction Date2010-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 Automotive
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.55Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
TAIYO YUDENLBM2016TR68J
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.4A 0.416Ohm DCR 0806 T/R
説明
General Purpose Inductor, 0.65uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1608/0603
LQW Series 1.6 x 0.8 x 0.8 mm 650 nH ±5% 0.52 Ohm DCR SMT Unshielded Inductor
Fixed Inductors 0603 650nH +/-5% 430mA DCR .52ohm
Fixed Inductor, SMD, 650nH 430mA R520
RS APAC
10MHz 510MHz 430mA 650nH 520m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 650nH
FIXED IND 650NH 430MA 520MOHM SM
FIXED IND 650NH 430MA 520 MOHM
430mA 650nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS
INDUCTOR, CHOKE, 650NH, +/-5%; Product Range:MURATA - LQW Series Chip Inductors; Inductance:650nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.52ohm; DC Current Rating:0.43A; Self Resonant Frequency:510MHz; Inductor Case Style:0603 [1608 Metric]; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)