TDK CGA4J3X7R2E103M125AE
Cap Ceramic 0.01uF 250V X7R 20% Pad SMD 0805 Soft Termination 125C Automotive AEC-Q200 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ4年前
Upverter
TDK
Newark
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.04%
Stock
54,597
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
250 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm
Introduction Date2012-12-22
関連部品
250V 10nF X7R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS