TDK CGA2B2X8R1H102K050BD
50V 1nF X8R 卤10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet16ページ7年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
シンボルフットプリント
SnapEDA
フットプリント
Stock
35,030
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
X8R
X8R
Case/Package
0402
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
CAPACITOR CERAMIC 1000PF, 50V, X8R, 10%, 0402; Product Range:TDK - C Series; Cap