TDK C4532X7R2E224K230KM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 1812
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ11年前
Newark
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
Stock
21,639
Authorized Distributors
2
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Case/Package
1812
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
250 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
2.3 mm
2.3 mm
2.3 mm