TDK C3225X5R0J226M
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 22uF, Surface Mount, 1210
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet29ページ24年前
Future Electronics
Electro Sonic
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%