TDK C3216X5R1C106M085AC
Multilayer Ceramic Capacitor, 10 uF, 16 V, ± 20%, X5R, 1206 [3216 Metric]
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet55ページ9年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
11,233
Authorized Distributors
0
Capacitance
10 µF
10 µF
Dielectric
X5R
X5R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
Tolerance
20 %
20 %