TDK C1005X5R1E224KT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet72ページ14年前
Stock
2,572
Authorized Distributors
0
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明