TDK B82721A2401N020
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet9ページ9年前
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
TE ConnectivityRN212-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 400mA 1.46Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
General Purpose Inductor, 39000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.6A 1.5Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 600mA Thru-Hole Box
説明
Common Mode Choke, 39000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Epcos 39000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 400mA Idc; 2Ohms Rdc B82721A
Choke, Common Mode, General Purpose, 39 mH, 400 mA
Tray Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 4 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MA DC CURRENT Common Mode Choke 400mA 2Ohm 10kHz 17.9mm
Choke, Ring Core, Double, 39Mh, 0.4A; Inductance:39Mh; Rated Current:400Ma; Product Range:B82721A Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Core Material:Ferrite; Dc Current Max:400Ma; Dc Current Rating:400Ma; Dc Resistance Max:2Ohm; Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82721A2401N020