TDK B32529C0684J000
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet44ページ5年前
Newark
Farnell
Ciiva
TME
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicECQ-E2684JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3680AA60J
Cap Film 0.68uF 63V PET 5%( 7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82DC3680DQ60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68Uf, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3680Z360J
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
説明
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.68uF, 63V DC, 4.5mm(W) x 9.5mm(H) x 7.3mm(L)
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.68UF, 63V, 5%
Capacitor Polyester Film 0.68Uf, 63V, 5%, Radial; Capacitance:0.68 F; Voltage Rating:63V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance: 5%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Lead Spacing:5Mm Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C0684J000