Square D JDL36250
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT J Series, 250A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ7年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 200A 415VAC/480VAC