Square D JDL36200
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT J Series, 200A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ7年前
Newark
TodayComponents
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-25.00%