Square D HDL36150
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT H Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ6年前
Newark
TodayComponents
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1.61%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKERS 3 POLE 150A THERMAL MAGNETIC JG FRAME G SERIES
Eaton / Cutler HammerHMCP150T4C
Molded Case Circuit Breaker, HMCP Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 65kA at 600V AC