SiTime SIT9120AI-2D3-25E200.000000
Oscillator MEMS 200MHz ±50ppm (Stability) LVDS 55% 2.5V 6-Pin QFN SMD Bulk
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ6年前
SiTime Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.35%
代替部品
Price @ 1000
Stock
16,148
Authorized Distributors
3
Frequency
200 MHz
200 MHz
200 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2013-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 200MHz Nom
200MHz 2.5V LVDS 7x5mm MEMS RoHS
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD