Sensata EZE480D12R
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 15-32Vdc In, RN
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ8年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Sensata /Crydom
Master Electronics
関連部品
Sensata /CrydomEZE480A12
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) AC Solid State Relay 80C 18V 14.1mm 12A
Sensata /CrydomEZ480A12
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 90-140Vac In, ZC
SensataEZ480D12R
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 3-15Vdc In, RN
MagnecraftSSR610DIN-DC
Solid State Relays 10A SPST-NO DIN MNT
MagnecraftSSR610DIN-AC
Schneider Electric70S2-04-C-12-N
Relay; SSR; Zero-Switching; SPST-NO; Cur-Rtg 12A; Ctrl-V 3-30DC; Vol-Rtg 24-280AC
説明
Ic, normally-Closed Panel-Mount Solid-State Relay,1-Channel, m:Hl057Hd4.5 |Sensata/crydom EZE480D12R
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 12A 660V AC-OUT 4-Pin
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Compact design for low-profile applications; Ratings from 5A to 18A @ 600 VAC - SCR output for heavy industrial loads - AC or DC control - 1/4" fast-on terminals for easy installation