Sensata /Crydom EZ480A12
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 90-140Vac In, ZC
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ5年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
SensataEZE480D12R
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 15-32Vdc In, RN
SensataEZ480D12R
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 3-15Vdc In, RN
SensataEZE480D12
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) DC Solid State Relay 80C 18V 14.1mm 12A
MagnecraftSSR610DIN-DC
Solid State Relays 10A SPST-NO DIN MNT
MagnecraftSSR610DIN-AC
Solid State Relay, 1 Phase, Screw Clamp, Surface, Photocoupler
説明
Relay SSR 10mA 140V AC-IN 12A 660V AC-OUT 4-Pin
Lead Free AC Zero Cross RoHS Compliant Active Solid State Relay 90V~140VAC 12A
Ic, normally-Closed Panel-Mount Solid-State Relay,1-Channel, m:Hl057Hd4.5 |Sensata/crydom EZ480A12
Compact design for low-profile applications; Ratings from 5A to 18A @ 600 VAC - SCR output for heavy industrial loads - AC or DC control - 1/4" fast-on terminals for easy installation