Samtec YTQ-120-03-FM-6
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ0年前
代替部品
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
3
Gender
Female
Female
Pitch
2 mm
2 mm
Number of Contacts
120
Number of Rows
6
Mount
Through Hole
Through Hole
Termination
Solder
Solder
Orientation
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Contact Material
関連部品
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Socket Strip
説明