Samtec YTQ-120-02-FM-6
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
関連部品
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Socket Strip
説明