Samtec SQT-120-02-H-6
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing3ページ9年前
Electro Sonic
3Dダウンロード
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
関連部品
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
説明
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
CONN RCPT 120POS 0.079 GOLD PCB