Samtec TCSD-20-D-02.00-01-N
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 40 to 40 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ5年前
TME
Samtec
Electro Sonic
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-46.67%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
説明
Ribbon Cable, 40 Positions, 2 , 50 mm, 2 mm, TCSD Series
CABLE ASSEM 2MM 40POS F-F 2" / 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")
TCSD IDC socket cable assembly, 40P, 2in
RS APAC
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40Pos, 2"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:50Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-02.00-01-N
Samtec IDC , TCSD , 40 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY