Samtec TCSD-10-D-04.00-01-N
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ8年前
TME
3か月間の傾向:
-31.38%
関連部品
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
TE Connectivity1-57040-3
Flat Ribbon Cable 10Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300VAC Reel
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-4
Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 34Conductors 28AWG 300V Gray/Red Edge 30.48m T/R
Ribbon Cable REORD 517-3365/40 40C GRY FLT CBL 100'
説明
Ribbon Cable, 20 Positions, 4 ", 101.6 mm, 2 mm, TCSD Series"
Cable Assembly, 20 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flat Cable
TCSD 2mm ribbon cable & fem-fem,2X10w
RS APAC
DESCRIPTION: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
Samtec IDC , TCSD , 2x10 , 28 AWG
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20Pos, 4"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:101.6Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-04.00-01-N