Samtec TCSD-17-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 34 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ8年前
Datasheet1ページ5年前
TME
Samtec
Electro Sonic
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.82%
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
説明
Cable Assembly, 34 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flat Cable
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 34 to 34 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly,34P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 34POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
Samtec IDC , TCSD , 34 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-17-D-10.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 34P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:34Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-17-D-10.00-01-N