Samsung Electro-Mechanics CL21B105KAFNNWE
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 1uF, Surface Mount, 0805 inch
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsCL21B105KAFNNWE32,000
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
32,000
Authorized Distributors
0
Capacitance
1 µF
1 µF
1 µF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.45 mm
1.45 mm
1.45 mm
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Samsung Electro-Mechanics
CAP 1UF 25VDC X7R 10% SMD 0805