Same Sky DS04-254-2-02BK-SMT
Switch DIP OFF ON SPST 2 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet6ページ1年前
Datasheet6ページ1年前
Datasheet6ページ3年前
Datasheet6ページ3年前
Datasheet5ページ6年前
Datasheet5ページ6年前
IHS
Same Sky
Electro Sonic
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.50%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
67,603
Authorized Distributors
3
Mount
Contact Material
Contact Plating
Gold
Gold
Number of Positions
2
Throw Configuration
SPST
SPST
Termination
Contact Current Rating
Max Voltage Rating (DC)
24 V
24 V
Mechanical Life
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2020-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
2 Position, Surface Mount, 2.54 mm Pitch, Flat Slide Actuator, Flat Bottom, SMT Pin, DIP Switch
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V