Royal Ohm MOR02SJ0393A10
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 39000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TME2W-39K020
23h
Classic ComponentsMOR02SJ0393A108,630
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ10年前
3か月間の傾向:
-100%
Stock
8,630
Authorized Distributors
1
Resistance
39 kΩ
39 kΩ
Mount
Axial, Through Hole
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Metal Oxide, Power resistor
Temperature Coefficient
350 ppm/°C
350 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明